top of page

ДЛЯ ЖИТТЄЛЮБІВ ПОВАЖНОГО ВІКУ

Спеціальний проєкт Дивізіону "Психоаналітична психологія та психотерапія" Національної психологічної асоціації України

психологічна допомога (2).png

Цей проєкт реалізовується Дивізіоном "Психоаналітична психологія і психотерапія" Національної психологічної асоціації України спільно з БФ "Життєлюб" упродовж жовтня 2021 — березня 2022 року

Запрошуємо до участі осіб пенсійного віку, які хотіли б розібратися в собі чи краще зрозуміти інших, врегулювати свою тривожність або позбутися нав'язливих думок, пережити складний період із підтримкою фахівця-психолога.


Наші фахівці працюють у психоаналітичному підході, який передбачає:​

  • систематичні зустрічі по 50 хвилин упродовж певного часу (наприклад, 1 чи 2 рази на тиждень у визначений час) у період проєкту

  • обов'язкову (але пільгову, низьку) оплату сеансів як важливий чинник ефективності методу

Враховуючи те, що особи пенсійного віку в Україні складають вразливу когорту населення, часто фінансово незахищену, ми пропонуємо отримати фахову психоаналітичну допомогу за домовленою — пільговою — вартістю ВІД 50 ГРН. Пишучи "від" ми маємо на увазі, що оплата має бути значущою, поважною, але посильною для самого клієнта. Отже, це може бути вартість у 50 грн, може у 100, у 200 чи 300 грн — залежно від того, який розмір оплати буде прийнятним і відчутним конкретним клієнтом для роботи з психологом. Це питання взаємно вирішується в ході першого сеансу.

У зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби усі зустрічі в рамках проєкту відбуваються онлайн заради Вашої безпеки. Тому для участі Вам знадобиться: 

  • спеціальна техніка (комп'ютер, ноутбук, планшет або телефон) із швидкісним доступом до мережі Інтернет

  • приміщення, в якому Вас ніхто не потурбує упродовж 50 хвилин 

Додатково зазначаємо, що всі фахівці проєкту отримують спеціальну підготовку та працюють за підтримки своїх кураторів і супервізорів, щоб надати найбільш якісну допомогу особам поважного віку. 

З нетерпінням чекаємо Ваших заявок!ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Для участі в проєкті натисніть на кнопку "Взяти участь" та внесіть усі необхідні дані про себе. Зауважте, що проєкт зможе оперативно підшукати фахівців для перших 50 осіб, а інших прийняти в порядку черги. 

В будь-якому разі Ви обов'язково отримаєте відповідь на Вашу заявку упродовж 3 робочих днів.

bottom of page