top of page

ДІЯЛЬНІСТЬ ДИВІЗІОНУ

Відповідно до визначеної місії Дивізіону "Психоаналітична психологія та психотерапія" НПА України, його діяльність доволі розгалужена і охоплює практичний досвід, соціально значущі проєкти, дослідження, просвітні кампанії та освітні ініціативи. На цій сторінці ви зможете знайти інформацію щодо деяких напрямків нашої роботи.

unnamed.jpeg

КОНСУЛЬТАТИВНА І ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА ПРАКТИКА В ПСИХОАНАЛІТИЧНОМУ ПІДХОДІ

Члени нашого Дивізіону провадять психоаналітичну та психологічну консультативну практику. Традиційно консультативна допомога є менш тривалою і носить характер підтримки й інформування. Психоаналітична ж практика, включаючи її психотерапевтичний вимір, як правило, є тривалою, систематично супервізується і має своїм результатом стійкі зміни особистості. В пошуку фахівця у нашому реєстрі зверніть увагу на рівень його чи її підготовки.

Best-Sofas-Couches-Gear-Patrol-Lead-Full.jpeg

СУПЕРВІЗІЙНА ПІДТРИМКА ПРАКТИКИ

Супервізії є невід'ємною складовою психоаналітичної практики. Супервізії є зустрічами з іншим досвідченим колегою, який або яка допоможе розібрати конкретний клінічний випадок, аналітичний кадр і надасть рекомендації, поділиться власним поглядом на можливості роботи із ним. Супервізії є обов'язковим елементом у сертифікації на психотерапевта EuroPsy.  Обрати супервізора можна серед сертифікованих психоаналітиків нашого реєстру.

jp-argentina1-superJumbo_edited.jpg

СОЦІАЛЬНІ ПРОЄКТИ

Волонтери із практиків Дивізіону організовують і беруть участь у соціальних проєктах, аби надавати якісну супервізовану допомогу вразливим групам населення на пільгових умовах. Наприклад, у 2-місячному проєкті допомоги сім'ям у час посиленого карантину в травні-червні 2021 року.

Staff Meeting

ВІРТУАЛЬНІ ЛАБОРАТОРІЇ

Члени Дивізіону самостійно обирають теми для досліджень та об'єднуються в дослідні групи з власним плануванням часу для вивчення якогось питання та прогнозом очікуваних результатів. Для перегляду актуальних тем завітайте на сторінку "Дослідні групи".

Woman Writing

ОСВІТНІ ІНІЦІАТИВИ

Дивізіон підтримує якісні освітні ініціативи своїх членів з психоаналітичної психології і психотерапії. Хоча Дивізіон самостійнно не створює освітні програми і не провадить освітню діяльність, втім підтримує і пропагує освітні програми, що пройшли встановлену експертизу НПА, та освітні заклади різних форм власності, які мають зразкові психоаналітичні програми. З переліком уже рекомендованих програм можна ознайомитися на сторінці "Освіта". 

Notebook

ВИДАВНИЦТВО

Дивізіон підтримує видання, збір та розповсюдження якісної психоаналітичної літератури. Зокрема, займається укладанням електронних збірників з доповідями за результатами конференцій, а також укладає каталог праць українських психоаналітиків. Більше інформації про це розміщено на сторінці "Наші видання".

bottom of page